درباره ما

About us Page

شما می توانید با مجموعه بزرگ معاملات پردیس گلد در این صفحه بیشتر آشنا شده و درباره آن اطلاعات مفیدی کسب کنید.

صفحه اصلی / درباره ما

به مجموعه بزرگ معاملات پردیس گلد خوش آمدید.

ما در پردیس گلد تلاش می کنیم تا با ایجاد بستری امن فضایی سالم برای معامله گران بازارهای وابسطه طلا فراهم کنیم. این مجموعه به همت جناب سید علی موسوی راه اندازی و با تلاش های شبانه روزی ایشان و تمامی همکاران در مجموعه پردیس گلد به یکی از معتبرترین اتاق های معاملاتی کشور تبدیل شده است. هدف ما همواره ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به معاملگران و ایرانی های عزیز بوده و خواهد بود ان شاءالله. معامله گران عزیز می توانند به سادگی در اتاق های معاملاتی پردیس گلد سرمایه گذاری کرده و در کمترین زمان ممکن درآمد فوق العاده ای برای خود داشته باشند. استفاده از بروزترین فناوری برنامه نویسی و بهرمندی از قدرتمندترین سرورهای ویندوزی باعث شده است تا تمامی کاربران عزیز بدون افت سرعت و نگرانی بابت امنیت در اتاق های معاملاتی پردیس گلد به معامله بپردازند.

مجموعه پردیس گلد به منظور ارائه بهترین خدمات به مردم عزیز کشورمان با ایجاد گروه ها و بخش های متنوعی همچون آکادمی آموزشی پردیس گلد ، گروه پرسش و پاسخ و… همواره در تلاش بوده است تا علاوه بر آموزش تمامی مباحث معامله گری همه عزیزان را به اساتید متصل کرده تا آنان بتوانند از تجربیات و دانش اساتید مطرح کشوری استفاده نمایند. همه افرادی که حتی ابتدایی ترین مباحث معامله گری را نمیدانند به راحتی میتوانند با عضویت در آکادمی آموزشی پردیس گلد از 0 تا 100 معامله گری را به صورت کاملا رایگان و توسط بهترین اساتید کشوری آموزش دیده و پس از آن به راحتی وارد بازار بزرگ فارکس شوند. در پردیس گلد اول آموزش می بینید سپس خودتان را محک می زنید و در پایان با قدرت در اتاق های معاملاتی به معامله کردن و کسب درآمد می پردازید.

مجموعه بزرگ معاملات پردیس گلد

بیوگرافی مدیریت پردیس گلد

جناب آقای سید علی موسوی

كارشناس ارشد اقتصادبازرگاني (دانشگاه مفيد) - كارشناس ارشد MBA (دانشگاه خوارزمي)

من همواره در تلاش هستم تا با به اشتراک گذاری تجربیات و دانش خود به دیگران کمک کنم به همین منظور تقریبا سه سال پیش کانال کلوز معاملات را راه اندازی کردم و در آن به ارائه تحلیل های رایگان و خدمات مختلف به مردم عزیز و شریف ایران پرداختم. چندین سال سابقه ی تدریس بازارهای داخلی را دارم و همواره علاقمند به همراهی و کمک به مردم ایران هستم. صبر و بردباری یکی از مهمترین ویژگی هایی هست که همیشه تلاش می کنم در زندگی شخصی و کاری داشته باشم و مشکلات و سختی های زندگی را به دست زمان بسپارم.

برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و شادی دارم…

سابقه درخشان و طولانی

سالها تجربه و سابقه درخشان در کنار شما عزیزان
باعث افتخار مجموعه بزرگ پردیس گلد می باشد.

امنیت بالا

کدنویسی ها و کل مجموعه به صورت امن و پایدار
نوشته شده است تا امنیت شما کاربران حفظ شود.

سیستم معاملاتی هوشمند

تمامی پلتفرم های پردیس گلد با استفاده از
بروزترین فناوری های روز برنامه نویسی شده اند.

پشتیبانی 24/7

به منظور آسودگی شما عزیزان تیم پشتیبانی
مجموعه پردیس گلد 24 ساعته در خدمت شماست.