ویدئوی معرفی آکادمی پردیس گلد

آکادمی آموزشی پردیس گلد

درباره آکادمی آموزشی بیشتر بدانید!

اگر علاقمند به یادگیری مهارت های تحلیلی و بررسی نمودارهای مختلف هستید به سادگی و در کمترین زمان ممکن میتوانید در آکادمی آموزشی پردیس گلد در کنار حرفه ای ترین اساتید کشوری آموزش ببینید. شما می توانید کاملا رایگان در کلاس اساتید مختلف حاضر شده و به راحتی با آنان مکالمه کنید. گروه تلگرامی آکادمی پردیس گلد نیز بستری فوق العاده برای برقراری ارتباط بین معامله گران ، اساتید و تحلیلگران خواهد بود لذا میتوانید به راحتی از تمامی این خدمات استفاده کرده و لذت ببرید.

ما در پردیس گلد همواره در تلاش هستیم تا عدالت آموزشی را اجرا کرده که با ارائه تمامی خدمات آموزش ، تحلیل و مشاوره رایگان همواره این موضوع را ثابت کرده ایم. شما نیز می توانید به راحتی از طریق شبکه های اجتمامی پردیس گلد خصوصا کانال تلگرام آکادمی آموزشی پردیس گلد با تمامی موارد و مباحث تحلیلگری آشنا شده و وارد بازارهای بزرگ مالی داخلی و بین المللی شوید.

تحلیل تکنیکال

شما می توانید با استفاده از تحلیل تکنیکال در کمترین زمان ممکن با استفاده از گذشته نمودار آینده آن را پیش بینی کنید. این کار با استفاده از الگوها ، موارد مختلف صورت می گیرد.

پرایس اکشن

یکی از قدرتمندترین مباحث تحلیل نمودارها پرایس اکشن می باشد که کمک فوق العاده ای به شما در پیش بینی آینده بازار می کند.

روانشناسی بازار

برای اینکه یک معامله گر عالی شوید باید قوانین روانشناسی بازار را نیز بدانید تا در شرایط خاص بهترین تصمیمات را بگیرید و موفق شوید.

کندل خوانی

اگر علاقمند به یادگیری الگوهای کندل استیک های هستید در آکادمی آموزشی پردیس گلد به بهترین شکل کندل استیک های را برایتان شرح می دهیم.

ابزارهای معاملاتی

آموزش کار با بهترین اندیکاتورهای مجمود برای تحلیل هرچه بهتر نمودارها و چارت های مختلف در تمامی بازارهای معاملاتی.

دوره های آموزشی آکادمی

شما میتوانید به راحتی و کاملا رایگان از خدمات آموزشی آکادمی پردیس گلد استفاده نمایید.

در جدول زیر برنامه ثابت اساتید محترم آکادمی آموزشی پردیس گلد را مشاهده می کنید که به صورت هفته ای در حال اجرا می باشد و به راحتی میتوانید از تمامی خدمات آن به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید و تمامی مباحث معامله گری را به توسط اساتید مطرح ایران فرا بگیرید.

ردیفنام دورهاستادتاریخساعتظرفیتعملیات
1دوره مقدماتی تحلیل تکنیکالجناب باقرزادهیکشنبه ها19:3080 نفر جلسات گذشته
2دوره پرایس اکشنجناب دانیالچهارشنبه ها22:0080 نفر جلسات گذشته
3دوره سیستم ایچیموکوجناب یزدانیجمعه ها22:0080 نفر جلسات گذشته
4لایو شبانه پرسش و پاسخمتفاوتشنبه و سه شنبه23:00نامحدود ورود به اینستاگرام
5دوره روانشناسی بازاربه زودی...به زودی...به زودی...به زودی... به زودی...

درخواست مشاوره

درصورتی که به مشاوره و پشتیبانی نیاز دارید به راحتی میتوانید از طریق یکی از راه های زیر درخواست پشتیبانی و یا مشاوره دهید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال و درخواست شما توسط اپراتورهای مجموعه داده شود.

5000515116
@PardisGold_Operator
021-28424488